London olimpiai bajnoka másodszor is a folytatás mellett döntött

Mégsem vonul vissza az olimpiai és világbajnok magasugró, Anna Chicherova.

View Article

A világ legjobbját ugrották fedett pályán hármasugrásban

A Burkina Fasó-i Hugues Fabrice Zango elsőként jutott 18 méter fölé tető alatti versenyen.

Olimpiai éremre és a 100. tíz másodpercen belüli 100 méterére hajt a korábbi...

Asafa Powell 97-szer futott már tíz másodpercen belül, ezt hárommal még mindenképp megtoldaná.

Ötvenezer indulót várnak a szervezők a 41. London Marathonra

A szervezők ötvenezer embert várnak az idei, sorrendben 41. London Marathonra, a világ egyik leghíresebb utcai futóversenyére

Édesanyaként még egyszer megcélozzák az olimpiai aranyat

A jelenkor két legeredményesebb női sprintere volt a vendége a BBC Conversation című podcastjének, ahol szóba került az anyaság és a szexizmus is.

32 éves világcsúcs dőlt meg

Megdőlt a fedettpályás világcsúcs férfi súlylökésben.

Doppingolás miatt négy éves eltiltás várhat Baji Balázs világbajnok riválisára

Az orosz gátfutó 2015-ben lett világbajnok, 2017-ben pedig Baji Balázs előtt ért be, ezzel második helyet szerzett a londoni vb-n.

Brutálisan jó idővel futott le 100 kilométert egy ultrafutó

Száz kilométeres világcsúcsot döntött futópadon a német ultrafutó.

Kozák Luca Európa-bajnoki dobogóról, tokiói döntőről és újabb egyéni...

A 100 méteres gátfutás országos csúcstartója úgy érzi, megérett arra, hogy döntőt fusson nagy világversenyen.

Rúdugró egyszeregy Duplantis csúcsaihoz

A rúdugrás fizikája egyszerű. Innen lehet tudni, hogy csinálni veszedelmesen nehéz.

Két érmet szereztek gatásaink a metzi atlétikaversenyen

Baji Balázs 110 gáton második, Kozák Luca 60 gáton pedig a harmadik helyen végzett.

Duplantis a világ idei legjobb eredményével nyert a roueni gálán - videó

A világcsúcstartó svéd elsőre vitte át a 6 méter 3 centit.

Világcsúcsot futottak öt kilométeren

Sifan Hassan két évvel ezelőtt felállított rekordja dőlt meg.

A 400 méter világcsúcstartója az USA-ban folytatja az olimpiai felkészülést

A dél-afrikai atléta ideiglenesen búcsút mondott edzőjének, Tannie Ans Bothának, mert a továbbiakban Lance Brauman vezetésével Floridában készül.

Búcsúzik a lány, aki ugrásaival, táncával és elbűvölő személyiségével milliók...

A kétszeres világbajnok magasugró, Blanka Vlasic hivatalosan is bejelentette visszavonulását

Megdőlt a 60 méteres gátfutás világrekordja

Az amerikai Grant Holloway 7.29 másodperccel új világcsúcsot állított fel a férfiak 60 méteres gátfutószámában Madridban.

Egy magyar sem érte el az Eb-szintet

A három magyar indulóból egy sem érte el a toruni fedett pályás atlétika Európa-bajnokságon való induláshoz szükséges szintet a szerdai, belgrádi nemzetközi viadalon.

A világcsúcs nem jött össze, de 606 centivel Lavillenie bejelentkezett az...

Az olimpiai bajnok francia 2014 óta nem járt ilyen magasságokban, a fedettpályás Eb-n megszorongathatja Duplantist.

Nem csak a kezelés volt kamu, de a kórház sem létezett - 5 korábbi orosz...

Több, mint két éves nyomozás után tiltották el az Orosz Atlétikai Szövetség korábbi vezetőit, akik Danil Lysenko magasugrót próbálták meg tisztára mosni, többek közt hamis orvosi papírokkal.

Három magyar is döntőbe jutott

Wagner-Gyürkés Viktória 3000 méteren, Szögi István 1500-on, Jankovics Dániel pedig magasugrásban döntőbe jutott a lengyelországi Torunban csütörtökön kezdődött atlétikai Európa-bajnokságon.

Krizsán és Nemes az egyéni csúcs után is jól folytatta a fedett Eb-n

Az ötpróbázó Krizsán Xénia és Nemes Rita a 60 m gát után magasugrásban is jól teljesített a toruni fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon pénteken.

Krizsán Xénia egyéni csúccsal bronzérmes a fedett pályás Eb-n

Az MTK atlétája karrierje első felnőtt érmét szerezte világversenyen.

"A gátasok az igazán tökös sprinterek" - mondja az olimpiai aranyról álmodó...

Grant Holloway egy kivételesen sokoldalú atléta, bármi lehetne belőle, de ő csak gátazni akar.

Maszkban futva szerzett Eb-bronzot a vetélések és szülés után visszatérő gátfutó

Tiffany Porter hosszú utat tett meg, hogy újra világverseny dobogójára állhasson.

Megfenyegetett futó és aranyérem 3 év sérülés után – a fedettpályás atlétikai...

Nézők nélkül is színház volt az idei atlétikai Eb. Megmutatkozott Európa, itt jön néhány meglepő történet.

"A semmiből jöttem vissza" - súlyos sérülése után újra olimpiai aranyról...

Wayde van Niekerk abban is bízik, hogy 43 másodpercen belülre kerülhet 400 méteren.

Több atléta is a fedett pályás Eb helyszínén rekedt pozitív koronavírusteszt...

A vasárnap zárult toruni fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságot követően többen is lengyelországi karanténba kerültek, mivel koronavírustesztjük pozitív lett.

Kis híján megfúrták a sprinterkirálynő olimpiai indulását, ő aranyéremmel...

Shelly-Ann Fraser-Pryce egész élete bizonyítja, hogy megéri szembemenni az elvárásokkal.

Usain Bolt rászoruló gyerekek támogatásával próbál visszaadni valamit abból,...